123A-58B01 ATTEND Technology CONNECTORS M.2 SOCKET 67POS
Contact Now
Description : 123A-58B01 CONNECTORS M.2 SOCKET 67POS
Stock : 500
MOQ : 1pieces
Price : Negotiated
Payment Terms : T/T, Western Union
Category : Integrated circuits(ICs)
Family : 123A CONNECTORS M.2 SOCKET
Mounting Type : 67POS
Features : CONNECTORS M.2 SOCKET 67POS
Programme type : In System Programmable
Memory size : 123A-58B01 CONNECTORS M.2 SOCKET 67POS
Base part number : 123A
Contact Now
123A-58B01 CONNECTORS M.2 SOCKET 67POS
67 Position Female Connector M.2 (NGFF) Mini Card Gold 0.020" (0.50mm) Black
Category CONNECTORS
Family 67 Position Female Connector M.2 (NGFF) Mini Card Gold 0.020" (0.50mm) Black
Mfr ATTEND Technology
Series Connectors
Package Tape /reel
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature ,-40 C -100C (TJ)
Package / Case SOIC
Supplier Device Package 750
Base Product Number 123A
Environmental & Export Classifications
ATTRIBUTE
DESCRIPTION
RoHS Status ROHS3 Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) 3 (168 Hours)
REACH Status REACH Unaffected
ECCN 3A991D
HTSUS 8542.39.0001
Product Tags:
123A-58B01
123A-58B01 CONNECTORS
China 123A-58B01 ATTEND Technology CONNECTORS M.2 SOCKET 67POS factory
123A-58B01 ATTEND Technology CONNECTORS M.2 SOCKET 67POS Images